Zatrzymano złodzieja - miłośnika starych Golfów

Złodziej Golfów nie sprzedał ich, tylko trzymał swój łup na jednej z posesji.

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu lwóweckiego podejrzanego kradzieże z włamaniem. Jak ustalili, mężczyzna w grudniu br. włamał się do garażu w Jeleniej Górze, skąd ukradł Volkswagena Golfa oraz różnego rodzaju narzędzia, elektronarzędzia oraz części samochodowe o łącznej wartości 12 tysięcy złotych.

Ponadto w trakcie prowadzonych w tej sprawie czynności policjanci ustalili, że mężczyzna ukradł we Wrocławiu innego Golfa. Jego wartość właściciel oszacował na 5 tysięcy złotych.

Policjanci skradzione pojazdy oraz część utraconego mienia odnaleźli na jednej z posesji na terenie powiatu lwóweckiego. Obecnie policjanci ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

***

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

Zagłosuj i wygraj. CODZIENNIE CZEKA OD 20 000 zł do 40 000 zł! 

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Policja/Interia.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy