W Niemczech znikają samochody. Najwięcej w Berlinie

W statystykach kradzieży samochodów w Niemczech przewodzi Berlin. To w stolicy naszych zachodnich sąsiadów znika bezpowrotnie najwięcej aut.

Jak czytamy w Auto Zeitung Federalne Biuro Policji Kryminalnej (BKA)  ogłosiło statystyki kradzieży samochodów we wszystkich landach w roku 2019.  Niechlubnym liderem jest Berlin. W mieście tym ukradziono 4270 samochodów. 

Tuż za Berlinem znajduje się  Nadrenia Północna-Westfalia z 3840 skradzionymi samochodami.  Trzecie miejsce zajmuje Brandenburgia z 1156 przypadkami kradzieży, następnie Dolna Saksonia (1142) i Hamburg (1026). 

Najbezpieczniej czuć się mogą właściciele samochodów się w kraju Saary: BKA odnotowała tam w 2019 roku tylko  93 kradzieże aut.

Reklama

***

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

Zagłosuj i wygraj. CODZIENNIE CZEKA OD 20 000 zł do 40 000 zł! 

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy