W marcu ruszają jedne z największych targów motoryzacyjnych

1,6 miliona odwiedzających, ponad 36 tysięcy eksponatów i 12 dni trwania - oto, całkiem imponujące, liczby związane z zeszłorocznym salonem samochodowym w... Bangkoku.

Tegoroczny Bangkok International Motor Show był 38. imprezą, która odbywa się w stolicy Tajlandii. Myślicie, że nie jest to ważne wydarzenie w świecie motoryzacji?

W ciągu 12 dni targi odwiedziło ponad 1 mln 600 tys. zwiedzających, którzy mogli zobaczyć dziesiątki tysięcy pojazdów. W tym roku producenci przywieźli do Bangkoku 31 031 samochodów, 4043 motocykle oraz 1019 lekkich pojazdów dostawczych z napędem elektrycznym.

Nic więc dziwnego, że tajlandzki salon samochodowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Szczególnie, że zobaczyć można tam nie tylko samochody przeznaczone na rynki azjatyckie, ale także modele największych europejskich i amerykańskich producentów.

Reklama

Kolejna Bangkok International Motor Show edycja odbędzie się między 28 marca, a 8 lipca 2018 roku. To tuż po targach w Genewie, które zaplanowano od 8 do 18 marca.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy