Ustawka prymitywnych kiboli na A4. Policja bada sprawę

Małopolska policja bada sprawę ustawki kiboli, do której dojść miało na autostradzie A4 w okolicach Brzeska. Informację o starciu grupy mężczyzn przekazali policji świadkowie zdarzenia.

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym zarejestrowano starcie grupy mężczyzn, do którego dojść miało na autostradzie A4 na odcinku Kraków - Rzeszów, w okolicy Brzeska. Z zamieszczonych informacji wynika, że miała tam miejsce tzw. ustawka kibiców klubów piłkarskich.

Jak powiedział PAP Mateusz Drwal z zespołu prasowego małopolskiej policji, funkcjonariusze otrzymali zawiadomienie o podobnym zdarzeniu. 

Nie jestem jednak w stanie potwierdzić, czy film został nagrany dzisiaj, czy też wcześniej - wyjaśnił. My otrzymaliśmy natomiast zgłoszenie o grupie osób, która zebrała się w tym miejscu, jednak po przyjeździe nikogo tam nie zastaliśmy, a ruch odbywał się płynnie - powiedział Drwal.

Informacje o zdarzeniu policji przekazali jego świadkowie. Podali oni m.in. numery tablic rejestracyjnych pojazdów, które mogą należeć do uczestników zajścia. Trwa wyjaśnianie sprawy. 

Reklama
INTERIA.PL/RMF/PAP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy