Tragiczne czołowe zderzenie z ciężarówką. Audi niemal przestało istnieć

​W czołowym zderzeniu Audi z samochodem ciężarowym , do którego doszło na Słowacji zginął 57-letni kierowca samochodu osobowego. W sieci pojawiło się nagranie z kamery zainstalowanej w ciężarówce i mrozi ono krew w żyłach.

Do wypadku doszło niedaleko miasta Trebisow w kraju koszyckim. Na nagraniu widać jak Audi jedzie pod prąd i z dużą prędkością zbliża się do samochodu ciężarowego. Jego kierowca trąbi, a w ostatniej chwili próbuje uniknąć zderzenia, zjeżdżając w lewo. Jest już jednak za późno.

Tragiczny wypadek. Ciężarówka trąbiła, kierowca Audi nie reagował

Uderzenie było potężne, Audi zostało kompletnie zniszczone, a jego kierowca poniósł śmierć na miejscu. Wiadomo, że 22-letni kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy. Słowacka policja poinformowała, że nic mu się nie stało.

Reklama

Sekcja zwłok wyjaśni czy kierowca Audi był pod wpływem alkoholu lub substancji psychoaktywnych. Na nagraniu widać, że kierowca w żaden sposób nie reagował na zagrożenie, dopiero ułamki sekund przez zderzeniem Audi - być może - odrobinę zmieniło tor jazdy, próbując wrócić na własny tor ruchu.

Słowaccy policjanci będą próbowali wyjaśnić przyczynę wypadku. Jest jednak prawdopodobne, że ustalenia zakończą się stwierdzeniem, że "kierowca z niewiadomych przyczyn zjechał w lewo, doprowadzając do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym".

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: tragiczny wypadek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy