SUV idealny do miasta. Poznaj nową Skodę Kamiq

Kamiq to obecnie jeden z najciekawszych SUV-ów na rynku. Łączy wszystko to, co powinien mieć nowoczesny samochód: komfort, bezpieczeństwo, osiągi, wygodę zarówno na krótkich trasach po mieście, jak i w terenie oraz podczas dalszej podróży. W dodatku nie można mu nic zarzucić, jeśli chodzi o stylistykę i jakość wykonania – Kamiq to piękny model, a w dodatku w przystępnej cenie.

Przede wszystkim bezpieczeństwo

SUV Skody jest wprost naszpikowany technologią, która ma zadbać o nasze bezpieczeństwo. Front Assist ostrzeże nas, a następnie zahamuje, gdy zbytnio zbliżymy się do pojazdy jadącego przed nami lub na jezdni nagle pojawi się niespodziewana przeszkoda i nie zdążymy sami zareagować. Zadaniem Side Assist jest pomoc podczas zmiany pasa ruchu. System da nam znać, gdy będziemy mogli bezpiecznie wykonać manewr. Z kolei Lane Assist przydaje się na długich trasach, gdy kierowcę dopada zmęczenie. Jego zadaniem jest utrzymanie właściwego pasa jezdni i korygowanie skrętu kół, gdy samochód zaczyna w niekontrolowany sposób z niego zjeżdżać.

Cenę Skody Kamiq sprawdzisz tutaj

Komfortowe auto miejskie

Projektanci Skody skorzystali z rozwiązań, które doskonale sprawdziły się w innych samochodach Grupy Volkswagena, dlatego model można uznać za bardzo udany. Podwyższone zawieszenie to jest to, za co najbardziej kochamy SUV-y. Doskonała widoczność i poczucie, że jest się królem drogi, a do tego kompaktowe wymiary, które nie utrudniają parkowania - wszystko to sprawia, że Kamiq zyskał sobie grono wiernych fanów. Jednak nie tylko to przesądza o wygodzie tego modelu. Po wejściu do kokpitu w oczy rzucają się dwa duże cyfrowe wyświetlacze. Na pierwszym z nich ujrzymy m.in. informacje o prędkości, zużyciu paliwa oraz nawigację, a na drugim ukażą się m.in. najnowsze wiadomości, prognoza pogody i informacje o sytuacji na drodze.

Cenę Skody Kamiq sprawdzisz tutaj

Niepowtarzalny design

Zadziorny, nowoczesny, dynamiczny - to pierwsze określenia, które nasuwają się, gdy patrzymy na model Kamiq. W dodatku prezentuje się bardzo solidnie i to zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Dynamicznego wyglądu nadają samochodowi reflektory Full LED i "rozwijające się" kierunkowskazy z tyłu. Uwagę zwraca również designerski napis Skoda zamiast znaczka marki, który rozciąga się przez całą pokrywę bagażnika. Nowa identyfikacja wizualna prezentuje się lekko i nowocześnie. Wnętrze z kolei zaskakuje przestronnością. Znajdziemy miejsce nie tylko na nogi, projektanci zadbali o naprawdę pokaźną przestrzeń bagażową, która wynosi 400 litrów, a po złożeniu tylnej kanapy - aż 1395 litrów. Producent oferuje kilka wariantów tapicerki do wyboru, każdy więc poczuje się jak w domu.

Cenę Skody Kamiq sprawdzisz tutaj

Atrakcyjne finansowanie

Mamy dobrą informację: teraz Skoda proponuje swoim klientom nową, bardzo korzystną ofertę finansowania modelu Kamiq. Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. przygotował dla firm i osób prywatnych atrakcyjną ofertę kredytowania i leasingu. Nowoczesnego SUV-a możemy mieć, płacąc zadziwiająco niską ratę miesięczną. Listę aut dostępnych od ręki znajdziemy na stronie producenta. Cena modelu waha się w zależności od wyposażenia i silnika. Do wyboru mamy wersję Active, Ambition, Style i Monte Carlo.

Cenę Skody Kamiq sprawdzisz tutaj

materiały promocyjne