Rozwiązania klasy premium w bestsellerowym kompakcie. Teraz jeszcze taniej

Samochód, który dla wielu stał się kultowy, obchodzi w tym roku swoje 45. urodziny. Pierwszy Volkswagen Golf zjechał z taśmy produkcyjnej w marcu 1974 r., a obecnie w salonach jest dostępna już siódma generacja samochodu, który udowadnia, że wygoda kierowcy jest dla producenta priorytetem. Najnowsze modele Golfa z rocznika 2019 kupimy obecnie od ręki z rabatem 11 tys. zł.

Bądź na bieżąco!

Nieocenionym ułatwieniem dla każdego kierowcy jest dostęp do bieżących informacji o korkach czy aktualnych utrudnieniach na trasie. Stworzony z myślą o tej potrzebie pakiet usług Car-Net Guide & Inform, dostępny w autach marki Volkswagen, pozwala na zorientowanie się w bieżącej sytuacji na drogach (dzięki pobieraniu danych bezpośrednio z Internetu). Dzięki usłudze "Informacje o ruchu drogowym online" kierowca dostaje informacje o w czasie rzeczywistym, dodatkowo system sam proponuje zmiany trasy tak, aby ominąć utrudnienia. Znalezienie hotelu, stacji benzynowej czy parkingu nie będzie problemem. System poinformuje nie tylko o ilości dostępnych miejsc parkingowych, ale także o cenach benzyny dostępnej na danej stacji.

Dodatkowe usługi, które znacznie poprawiają komfort podróżowania to dostęp do wiadomości, informacji o pogodzie czy raportu o stanie pojazdu.

Volkswagen Golf z nową, niższą ceną. Sprawdź!


Bezpieczne rozmowy

Dzwoniący podczas jazdy telefon współcześnie nie jest już powodem do zjeżdżania na pobocze. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na odbieranie połączeń bez zdejmowania rąk z kierownicy.  W najnowszej generacji Golfa kierowca może obsługiwać urządzenie głosowo, przy pomocy przycisków na kierownicy lub systemu Infotainment. Telefon umieszczony jest w schowku środkowej konsoli, gdzie nie tylko łączy się z anteną, ale także ładuje się bezprzewodowo. W wersji Business system daje możliwość przeniesienia do samochodu rozmów rozpoczętych poza samochodem. Dodatkowe gadżety, które usprawnią rozmowy przez telefon to cyfrowy procesor mowy, wysokiej klasy mikrofon (zainstalowany w podsufitce), a także głośniki systemu radiowego.

Volkswagen Golf z nową, niższą ceną. Sprawdź!


Porozumienie bez słów

Nowoczesny system Infotainment pozwala nie tylko na prowadzenie wygodnych rozmów telefonicznych. Kierowca ma także możliwość  wyboru systemu radiowego oraz nawigacji. W przypadku wyboru seryjnego modelu Composition Colour zyskujemy dostęp do ekranu o przekątnej 6,5 cala, czterech głośników, czytnika karty SD oraz możliwość podłączenia zewnętrznego źródła muzyki za pomocą złącza AUX-IN. W przypadku rozszerzonej wersji Radio Composition Media, oprócz wyżej wymienionych rozwiązań, dostępny jest dodatkowo port USB i Bluetooth oraz ośmiocalowy ekran.

Decydując się na opcjonalną nawigację, możemy wybrać spomiędzy dwóch systemów: Discover Media oraz Discover Pro. Oba rozwiązania posiadają osiem głośników, radio FM, napęd CD (odtwarzający  MP3, AAC i WMA), dwa porty kart SD, złącze AUX-IN i USB oraz Bluetooth. Różni je wielkość ekranów (8 cali vs. 9,2 cala) oraz fakt, że system Discover Pro posiada możliwość wyświetlania map 3D.

Wszystkie powyżej zaprezentowane rozwiązania są rewolucyjne nie tylko z uwagi na możliwość intuicyjnego korzystania z nich. Nowe modele Golfa umożliwiają sterowanie gestem: kierowca bez odrywania wzroku od drogi może zmieniać stacje radiowe, wybierać utwory w odtwarzaczu czy włączać nawigację.

Volkswagen Golf z nową, niższą ceną. Sprawdź!


Nieoceniona pomoc

Rozwiązania usprawniające prowadzenie auta i wspomagające podczas parkowania są przedmiotem zainteresowania kierowców. Najnowsze modele Golfa posiadają systemy, które sprawią, że jazda samochodem będzie dużo przyjemniejsza i bezpieczniejsza niż dotychczas. Opcjonalny System Dynamic Light Assist przy prędkościach powyżej 60km/h oraz po zmroku automatycznie przełącza światła na drogowe a także, przyciemnia tę wiązkę światła, która może oślepiać innych kierowców. Aktywny tempomat (ACC) we współpracy z systemem Front Assist pozwala na zachowanie właściwej odległości od pojazdu jadącego przed tobą oraz umożliwia awaryjne hamowanie w przypadku nagłego pojawienia się obiektu przed maską.

Opcjonalnie dostępne systemy Emergency Assist (który przejmuje kontrolę nad samochodem, gdy wykrywa, że kierowca jest nieaktywny) oraz Blind Spot (czujnik martwego punktu) na pewno sprawią, że kierowca poczuje się bezpieczniej, a jazda stanie się jeszcze bardziej komfortowa.

Volkswagen Golf z nową, niższą ceną. Sprawdź!

 

Artykuł powstał we współpracy z firmą Volkswagen.

materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy