Rozbito dziuplę z autami za ponad milion złotych

Policjanci rozbili dziuplę samochodową, w której odzyskano 7 skradzionych w różnych częściach kraju i Europy samochodów, 14 silników i szereg innych części do pojazdów.

Przed kilkoma dniami policjanci z siedleckiej komendy, zlikwidowali tzw. dziuplę. Podczas przeszukania warsztatu samochodowego znaleziono w nim siedem aut, które skradziono w różnych częściach kraju i Europy. Były to dwa Jaguary XF, Range Rover, Volkswagen Tiguan, ciężarowe Renault oraz Hondy Accord i CR-Z.


Ponadto na terenie warsztatu znaleziono 14 silników i szereg innych części samochodowych świadczących o tym, że demontowano tam kradzione pojazdy. Poszczególne elementy wyposażenia aut były zapakowane w folie co świadczyć może, że przygotowano je do wywiezienia i sprzedaży na giełdach samochodowych.

Reklama

W związku z tą sprawą zatrzymano 37-letniego mieszkańca pow. siedleckiego - najemcę warsztatu. Mężczyzna ten był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonymi w tej sprawie przez funkcjonariuszy materiałami zdecydował o jego aresztowaniu na 3 miesiące.

Policja/Interia.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy