Reklama

Moto flesz: aktualne informacje i ciekawostki ze świata motoryzacji

Na naszym portalu zawitał kolejny odcinek Moto flesza. To cykliczny program, który zawiera aktualne informacje i ciekawostki ze świata motoryzacji.

Moto flesz to nasz nowy format, który zadebiutował kilka tygodni temu. Emitowany jest zawsze w piątek,  a znaleźć go możecie pod większością naszych materiałów tekstowych.

Z aktualnego, 11 już wydania, dowiecie się m.in. który producent panuje na rynku motoryzacyjnym, jaki historyczny pick-up Forda został ostatnio przemieniony w "elektryka" a także o nowym modelu Volkswagena.

Jeżeli macie pomysły, co jeszcze mogłoby się znaleźć w naszym cotygodniowym materiale, podzielcie się z nami waszymi sugestiami w komentarzach!

Reklama

Poniżej zamieszczamy wszystkie dotychczasowe wydania Moto flesza.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy