Letnie promocje VW. Nowy T-Roc już od 713 zł miesięcznie

Miejskie samochody typu crossover zawdzięczają swoją popularność połączeniu cech hatchbacków i SUV-ów. Nowy Volkswagen T-Roc doskonale wpisuje się w oczekiwania klientów co do tego typu samochodów. A na dodatek można go kupić w letniej promocji już od 713 złotych miesięcznie.

Jednym słowem: technologia!

Standard i atrakcyjność samochodu rosną wprost proporcjonalnie do zastosowanych w nim nowoczesnych zdobyczy technologicznych. A tych w nowym T-Rocu jest sporo. Zamiast tradycyjnych, analogowych zegarów, można zdecydować się na system Active Info Display. Prowadzący samochód sam decyduje, jakie informacje pojawiają się na ekranie (np. tytuły utworów z odtwarzacza MP3, kontakty z telefonu). Na tym samym wyświetlaczu może też pojawić się mapa trasy. Oczywiście dostępny jest także klasyczny widok z prędkościomierzem i obrotomierzem.

Nawigacja i muzyka także stoją na najwyższym poziomie. Do wyboru jest jeden z dwóch systemów radiowych oraz opcjonalna nawigacja Discover Media. W zależności od wyboru systemu radiowego (Composition Colour lub  Composition Media) mamy do wyboru czytnik kart SD (format MP3 i WMA), port USB, łączność Bluetooth oraz dwa lub sześć głośników.

Zastosowany w VW T-Roc system Infotainment pokazuje pełnię swoich możliwości wraz z wykorzystaniem opcjonalnej usługi Car-Net Connect. Dzięki połączeniu z internetem kierowca może mieć dostęp do aktualnych danych w potrzebnych w nawigacji (wypadki, utrudnienia na drodze), dostępne jest także wyszukiwanie. To jednak nie koniec. Informacje o terminie przeglądu, aktualnym wypełnieniu baku czy możliwość automatycznego wezwania pomocy w razie wypadku są możliwe dzięki narzędziu Car-Net Security & Service.

Technologia jest obecna nie tylko w systemach ułatwiających obsługę, ale także w wykończeniu samochodu. Projektanci zadbali nawet o taki szczegół, jak odpowiednia półka na smartfona, posiadająca opcję bezprzewodowego ładowania.

VW T-Roc w ofercie leasingowej z pakietem korzyści. Sprawdź szczegóły


Bezpieczna jazda

Już standardowa wersja wyposażenia oferuje wsparcie kierowcy w postaci asystenta zmiany pasa, czujnika ruchu czy czujnik deszczu. System Front Assist ostrzega o przeszkodzie pojawiającej się nagle przed maską i jest wyposażony w funkcje awaryjnego hamowania (w razie braku reakcji kierowcy). Z kolei system Lane Assist pomaga kierowcy w jeździe po jego pasie ruchu. Przy prędkościach powyżej 60 km/h samochód wraca na właściwy pas ruchu, jeżeli kierowca zbliża się do krawędzi bez włączonego kierunkowskazu.

Opcjonalne wyposażenie daje możliwość doboru aktywnego tempomatu (pomaga utrzymać stałą odległość od pojazdu jadącego przed samochodem) czy systemu Blind Spot (monitorujący martwy punkt). Jak przystało na miejski samochód, możliwy jest także wybór asystenta parkowania - systemu Park Assist - który ułatwi parkowanie równoległe w zatłoczonej miejskiej przestrzeni.

VW T-Roc w ofercie leasingowej z pakietem korzyści. Sprawdź szczegóły


Komfortowe wnętrze

Jak przystało na samochód z segmentu crossoverów, nowy T-Roc ma kompaktowe rozmiary, jednak jego wnętrze oferuje dużą przestrzeń dla pasażerów i kierowcy. Zamontowane wysoko siedzenia powiększają pole widzenia osób jadących z przodu, duża przestrzeń na nogi podnosi komfort podróżowania, a  panoramiczna szyba w dachu dodatkowo optycznie powiększa przestrzeń.

Płaska podłoga w bagażniku posiada opcje regulacji wysokości. Stanowi to znaczne ułatwienie w przewożeniu ciężkich przedmiotów. Standardową pojemność 425 litrów można powiększyć poprzez złożenie tylnej kanapy.

VW T-Roc w ofercie leasingowej z pakietem korzyści. Sprawdź szczegóły


Nie tylko do miasta...

VW T-Roc jest samochodem, który spisuje się dobrze w mieście. Wysokie zawieszenie pozwala jednak myśleć o wypadach za miasto, a wtedy z pomocą przyjdzie system 4MOTION Active Control. Decydując się na tę opcję, kierowca ma do wyboru cztery profile jazdy (Snow, Offroad, Offroad Individual, Onroad) pozwalające na kontrolowanie auta nawet w najtrudniejszych warunkach.

Napęd na cztery koła pozwoli na bezpieczną jazdę po oblodzonych trasach czy leśnych ścieżkach. Usprawni także swobodne poruszanie się na autostradach, które pozwalają na szybszą jazdę.  Elektroniczny system kontroli stabilności jazdy umożliwia pewne wchodzenie w zakręty, zmniejszając ryzyko wypadku.

VW T-Roc w ofercie leasingowej z pakietem korzyści. Sprawdź szczegóły


Artykuł powstał we współpracy z firmą Volkswagen.

.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy