Jubileuszowe rabaty w Skodzie. Na tych modelach zyskasz najwięcej

W tym roku Skoda obchodzi swoje 125 urodziny. Marka z pewnością ma co świętować. Na przestrzeni ostatnich dekad zdołała przecież wprowadzić na rynek wiele modeli samochodów, które przypadły do gustu klientom z całego świata. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że koncern może się obecnie pochwalić roczną produkcją na poziomie 1,24 mln pojazdów. 125-lecie istnienia Skoda postanowiła w naszym kraju uczcić atrakcyjnymi rabatami, dzięki którym najpopularniejsze modele spod znaku „uskrzydlonej strzały” kupimy obecnie nawet do 18,5 tys. zł taniej

Miejskie kompakty w korzystnych cenach

Jubileuszową ofertę koncernu docenią z pewnością osoby poszukujące nowoczesnych i bezpiecznych, a jednocześnie oszczędnych i niedrogich w utrzymaniu aut miejskich. Objęła ona wszak jedne z najpopularniejszych kompaktów Skody: modele Fabia i Scala. Pierwszy z nich kupimy w tej chwili nawet do 5,5 tys. zł taniej niż zwykle. Decydując się na wybór drugiego, możemy zaś otrzymać upust sięgający maksymalnie 8,5 tys. zł. To prawdziwa gratka dla każdego, kto poszukuje dla siebie samochodu zwinnego, wszechstronnego i wyposażonego w najnowsze zdobycze techniki.  Trzeba bowiem przypomnieć, że na pokładzie obu modeli mogą się znaleźć rozmaite udogodnienia i systemy bezpieczeństwa, takie jak np. reflektory LED-owe z funkcją doświetlania zakrętów, kamera cofania, aktywny tempomat, czujniki martwej strefy Side Assist, bezkluczykowy system dostępu KESSY czy nowoczesne systemy infotainment. Pod względem technologicznym Fabia i Scala nie ustępują więc - jak widać - innym, większym samochodom, które znajdziemy w portfolio Skody.

Jubileuszowe rabaty w Skodzie. Tutaj sprawdzisz cenę

Wielozadaniowe SUV-y tańsze niż zwykle

Ostatnie lata minęły Skodzie pod znakiem swoistej rewolucji. Przypomnijmy, że począwszy od 2016 r. koncern zaczął wprowadzać na rynek swoje pierwsze SUV-y, crossovery i pojazdy sportowo-rekreacyjne. Zaczęło się od największego w rodzinie, siedmioosobowego Kodiaqa. Potem przyszedł czas na nieco od niego mniejszy model Karoq oraz - wprowadzony do sprzedaży w ubiegłym roku - Kamiq. Każde z tych aut kupimy teraz w cenie niższej niż zwykle. I tak, za najmniejszy z SUV-ów marki - Skodę Kamiq - zapłacimy obecnie nawet do 8,5 tys. zł mniej. Na zakup modelu Karoq możemy tymczasem otrzymać upust sięgający aż 12 tys. zł. Na największy rabat mogą jednak liczyć potencjalni nabywcy Kodiaqa, dostępnego w tej chwili z rabatem wynoszącym maksymalnie 15,5 tys. zł.

Wszystkie SUV-y i crossovery Skody mogą zostać wyposażone w najnowocześniejsze systemy łączności Skoda Connect, obsługujące karty eSIM oraz standard transmisji LTE, a także w technologie przesyłania danych zgodne z funkcjami Apple CarPlay, AndroidAuto i MirrorLink, umożliwiające parowanie smartfonu lub innych urządzeń przenośnych z systemem multimedialnym pojazdu. To oczywiście nie wszystkie udogodnienia, które mogą się znaleźć na pokładzie Skody Kamiq, Kodiaq i Karoq. Oprócz opisanych rozwiązań, kierowcy mają także do wyboru szereg systemów bezpieczeństwa, do których należą m.in. system Park Assist wspomagający parkowanie równoległe czy funkcję Driver Alert, rozpoznającą zmęczenie kierowcy na podstawie jego czasu reakcji.

Jubileuszowe rabaty w Skodzie. Tutaj sprawdzisz cenę

Sedany i limuzyny w dobrej cenie

Jubileuszowa obniżka cen zorganizowana dla uczczenia 125. rocznicy powstania Skody objęła także najpopularniejsze sedany koncernu - modele Octavia i Superb. Podczas gdy pierwszy z nich kupimy teraz do 17 tys. zł taniej, za drugi przyjdzie nam zapłacić nawet o 18,5 tys. zł mniej. Rodzinna i przestronna Octavia może się spodobać osobom, które poszukują auta nowoczesnego, bezpiecznego (na jej pokładzie może się bowiem znaleźć nawet 9 poduszek powietrznych) i z ergonomicznego. W jej wnętrzu wydzielono miejsce dla wielu schowków - niektóre z nich są nawet klimatyzowane! - i rozwiązań podnoszących wygodę kierowcy oraz towarzyszących mu pasażerów.

Jeszcze więcej niespodzianek znajdziemy tymczasem w najbardziej luksusowym spośród wszystkich pojazdów Skody - modelu Superb. Może być on wyposażony m.in. w tylne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami, inteligentne, matrycowe, adaptacyjne reflektory przednie LED MATRIX zapobiegające oślepianiu kierowców nadjeżdżających z naprzeciwka czy w aktywny tempomat z technologią Predictive Cruise Control, automatycznie rozpoznającą znaki drogowe. Co ciekawe, Superb - tak samo zresztą, jak wspomniany już wcześniej Kodiaq - dostępny jest też w prestiżowej wersji Laurin&Klement, wprost nawiązującej do szlachetnego dziedzictwa marki. W tym wariancie w skład wyposażenia podstawowego wchodzą m.in. system Lane Assist zapobiegający nagłej zmianie pasa ruchu czy trójstrefowa klimatyzacja Climatronic.

Jubileuszowe rabaty w Skodzie. Tutaj sprawdzisz cenę

Atrakcyjne sposoby finansowania

  Osoby, które na wybór nowej Skody zdecydują się właśnie teraz, mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych metod finansowania swojego zakupu. Pierwszym z nich jest leasing - dostępny w dwóch wariantach, skierowanych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Koncern przygotował również dla swoich klientów trzy atrakcyjne oferty kredytowe, a także szereg nowoczesnych udogodnień, które pozwolą skonfigurować i zamówić nowy samochód bez wychodzenia z domu. Usługa ta nosi nazwę "wirtualnego salonu Skody" i pozwala załatwić większość formalności towarzyszących zwykle zakupowi auta za pośrednictwem internetu.

Jubileuszowe rabaty w Skodzie. Tutaj sprawdzisz cenę

Artykuł powstał we współpracy z marką Skoda.

materiały promocyjne
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy