Reklama

Gdynia. Wypadek podczas "Motomikołajów"! Motocyklista wjechał w tłum

Podczas dobroczynnego przejazdu motocyklistów przebranych za Mikołajów, zorganizowanego przez Trójmiejskie Stowarzyszenie Motocyklistów, doszło do wypadku. Dwóch uczestników zderzyło się ze sobą i jeden z nich wjechał w tłum.

Do zdarzenia doszło po godzinie 12, podczas przejazdu przez skwer Kościuszki w Gdyni. Na zamieszczonym w sieci nagraniu widać, jak po zderzeniu dwóch motocyklistów, jeden upadł na asfalt, a drugi nagle przyspieszył i wjechał w tłum gapiów. Ranna została motocyklistka, która upadła oraz kobieta potrącona przez drugiego motocyklistę.

Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Sytuacja wyglądała na poważną.

"Motomikołaje" to doroczna akcja charytatywna rozgrywająca się w wielu polskich miastach, w której biorą udział motocykliści przebrani za Mikołajów. Jak informowała Dorota Świeżewska z Trójmiejskiego Stowarzyszenia Motocyklowego w rozmowie z Radiem Gdańsk, pieniądze zebrane w tym roku miały posłużyć do zakupu posiłków dla podopiecznych ośrodków opiekuńczo-wychowawczych oraz prezentów dla dzieci z domów dziecka.

Reklama

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Motomikołaje | Gdynia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje