Szukamy bandyty z niebieskiego Arteona. Rodzina otarła się o śmierć

Policja szuka kierowcy niebieskiego Volkswagena Arteona, który w sobotę - 6 sierpnia - spowodował kolizję na drodze ekspresowej S7. Kierowca (najprawdopodobniej kobieta) zepchnął z drogi Seata Ibizę, którym podróżowało małżeństwo z czteroletnim dzieckiem.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 11:55 na trasie S7 w kierunku Warszawy, około 10 km od Olsztynka. Jak wynika z relacji świadków, po zdarzeniu kobieta prowadząca niebieskiego Volkswagena Arteona zatrzymała się 300 m dalej na zjeździe do stacji Orlen, ale po kilku sekundach odjechała nie udzielając poszkodowanym żadnej pomocy.

Policja szuka "szeryfa" z Arteona. Rodzina z dzieckiem otarła się o śmierć

Poszkodowany nie ma wątpliwości, że działanie kierowcy Volkswagena było celowe.

Warto zaznaczyć, że - jak wynika z relacji poszkodowanego kierowcy - nie było to zwykłe "zajechanie drogi" lecz próba zepchnięcia samochodu z pasa ruchu.

Reklama

Na całe szczęście skończyło się wyłącznie na uszkodzonym pojeździe i zszarganych nerwach. Niestety Seat Ibiza, którym rodzina wracała z wakacji, nadaje się wyłącznie do kasacji. Samochód nie miał ubezpieczenia autocasco.

Wszystko wskazuje na to, że ustalenie tożsamości kierowcy Arteona jest tylko kwestią czasu. Chociaż pan Sergiusz nie miał w aucie wideorejestratora, zgłosił się do niego inny kierowca, który zarejestrował drogowe wyczyny szeryfa z niebieskiego Volkswagena.

Mamy nadzieję, że zarejestrowany materiał pozwoli szybko zatrzymać drogowego bandytę.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: trasa S7 | wypadki drogowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy