Reklama

Zgadnij jaki to samochód

Zakończyła się już styczniowa edycja naszego konkursu "Znajdź i wygraj". Tym razem nagrodami w konkursie były kasety video z podsumowaniem minionego sezonu rajdowego w Polsce. W każdym zestawie znalazły się dwie kasety z 200 minutami akcji. Ujęcia z wnętrza pojazdów Kuliga, Kuzaja, Hołowczyca, Sztuki, Turskiego, Kuchara. Do tego profesjonalny komentarz. Nagrano też obszerne omówienia pucharów Seicento, Daewoo Lanos i Peugeota. Codziennie jedna osoba otrzymała od nas taki zestaw kaset, a po zakończeniu konkursu rozdaliśmy dodatkowo sześć zestawów osobom wylosowanym z całego miesiąca. Listę zwycięzców styczniowej edycji znajdziesz TUTAJ.

Już niebawem rozpoczniemy nowy konkurs. Aby wygrać kolejne cenne nagrody trzeba wykazać się nie lada znajomością samochodów i naturalnie mieć sporo szczęścia. Konkurs polega bowiem na odgadywaniu marek samochodów, których fragmenty pojawiają się po prawej stronie Serwisu Motoryzacja. Codziennie wśród wszystkich "zagadkowych" pojazdów ukrywamy jeden szczególny, który w danym dniu pełni funkcję samochodu konkursowego. Każdy kto znajdzie tenże pojazd i poprawnie określi jego markę i model weźmie udział w losowaniu nagród. Codziennie jest to jednak inne auto. Jakie? Tego nikt nie wie. Uwaga! Nie szukamy modelu (zestawów jednego auta może być kilka!), a konkretnego zdjęcia. I radzimy uzbroić się w cierpliwość - konkursowe auto można znaleźć bardzo szybko, ale nie wszystkim to się udaje.

Reklama

Wprawdzie jeszcze teraz nie trwa żaden konkurs, jednak ten czas warto wykorzystać na ćwiczenia. Zapraszamy zatem do klikania i wspólnej zabawy. Już niebawem ruszymy z kolejną edycją konkursu, w której znów będzie można wygrać cenne nagrody.

Listę zwycięzców styczniowej edycji znajdziesz TUTAJ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kasety | konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy