Reklama

Szukajcie zdjęć z napisem "Nagroda"

Na udany początek wakacji przygotowaliśmy dla czytelników serwisu Motoryzacja specjalny konkurs.

Jest on o tyle nietypowy, że nie napiszemy, co jest do wygrania... To jednak proste - zdjęcia (tak, tak, nagród jest więcej niż jedna) nagród trzeba po prostu znaleźć w naszych galeriach. Których konkretnie? Tego już nie powiemy. Nagrody są naprawdę atrakcyjne i jest ich kilkanaście (m.in zegarek Mercedesa), więc nie możemy za bardzo ułatwiać Wam zadania.

Uprzedzając również zapędy co sprytniejszych - nie, nie wystarczy nam przysłać linka do zdjęcia porsche, ferrari czy ostatecznie nowej fabii. Zdjęcia nagród są bowiem oznaczone specjalnym napisem - "Nagroda".

Reklama

Właśnie link do zdjęcia tylko z takim napisem jest rozwiązaniem konkursu. Na razie większość linków w mailach, które docierają do naszej redakcji jest nieprawidłowa!.

Uwaga! Nagrody są różne, znalezienie jednego zdjęcia nie kończy więc udziału w naszej zabawie, chyba że ta właśnie nagroda jest dla Ciebie satysfakcjonująca! Im więcej znalezionych zdjęć, tym więcej szans na wygraną.

Na Wasze propozycje nagród czekamy na do końca weekendu. Piszcie na adres: motoryzacja@firma.interia.pl Zwycięzców wyłoni losowanie. A więc - znajdź i zgarnij cenne nagrody!

Galerie znajdziesz tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nagrody | motoryzacja | nagroda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy