Reklama

Rewolucja w motoryzacji

3 marca 2011 roku rozpoczną się targi motoryzacyjne w Genewie, największe tego typu wydarzenie w pierwszej połowie roku.

To pozycja obowiązkowa dla każdego fana samochodów.

W ostatnich latach jesteśmy świadkami rewolucji w motoryzacji. Po raz pierwszy w historii firmy samochodowe oferują klientom nie to, czego ci ostatni oczekują, ale to, czego oczekuje Unia Europejska i ekoterroryści. Fetysz CO2 ogarnął motoryzację, a parametr "emisja na km" dla producentów wydaje się ważniejszy niż zużycie paliwa (chociaż obie wartości są wprost proporcjonalne).

Ekorewolucja jest więc faktem i dopóki klienci nie zaczną głosować swoimi pieniędzmi to niewiele się zmieni. Już w zeszłym roku na salonie w Genewie powstał specjalny "Zielony Pawilon", który wg organizatorów okazał się wielkim sukcesem.

Reklama

W tym roku ekspozycja zostanie przeniesiona z obrzeży wystawy w centralne miejsce - przejście między halami 6 i 7. Na 3 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni pod specjalnym wielkim namiotem prezentować się będzie około 20 firm, w tym najwięksi producenci samochodów, ale również instytuty naukowe i firmy zaczynające działalność na tym polu.

Obok, przed wejściem do hali 6 będzie przygotowany park ekologicznych samochodów testowych. Swoje pojazdy przedstawią m.in. Chevrolet, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Renault, Tata i Smart.

Na szczęście całkowita powierzchnia wystawiennicza hal Palexpo w Genewie wynosi 102 tys. m kwadratowych, więc miejsca dla tradycyjnych samochodów nie powinno zabraknąć...

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów oraz już niebawem... samochód na weekend z pełnym bakiem! Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: targi motoryzacyjne

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy