Reklama

Rajd dziennikarzy - fotogaleria

Jak już informowaliśmy przed tygodniem w okolicach Płocka odbyła się trzecia eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy. (galeria zdjęć tutaj). Tym razem na starcie zawodów stanęło 29 załóg reprezentujących prasę, radio, telewizje i internet. Podobnie jak to było podczas poznańskiej eliminacji tak i w tym razem stuprocentowym kandydatem na zwycięstwo był świetnie jeżdżący Maciej Polody z poznańskiej telewizji kablowej, który dysponował na dodatek najmocniejszym, 220-konnym fordem cosworthem z napędem na cztery koła.

Jak już informowaliśmy przed tygodniem w okolicach Płocka odbyła się trzecia eliminacja Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy (galeria zdjęć tutaj). Tym razem na starcie zawodów stanęło 29 załóg reprezentujących prasę, radio, telewizje i internet. Podobnie jak to było podczas poznańskiej eliminacji tak i w tym razem stuprocentowym kandydatem na zwycięstwo był świetnie jeżdżący Maciej Polody z poznańskiej telewizji kablowej, który dysponował na dodatek najmocniejszym, 220-konnym fordem cosworthem z napędem na cztery koła.

Reklama

Faworyt był poza konkurencją i nie zawiódł wygrywając praktycznie wszystkie próby. Prawdziwa walka odbywała się na miejscach od drugiego do czwartego, o które rywalizowali dziennikarze dysponujący w miarę wyrównanymi samochodami. Ostatecznie na drugim miejscu sklasyfikowano załogę TVP Warszawa - Władysław Potocki - Adam Potocki na citroenie xsara 2.0 VTS, trzecie miejsce zajęła ekipa INTERIA. PL./Dziennik Polski - Jacek Jurecki - Wojciech Śnieżek na alfie romeo 156 2,5 a na czwartej team Motokuriera - Robert Magiera- Mariusz Magiera na oplu kadecie 2.0 Gsi.

Czwarta, przedostatnia eliminacja RSMPD odbędzie się w połowie października w Wiśle. Organizatorzy, Auto Klub Dziennikarzy zapraszają do udziału wszystkich dziennikarzy.

Wyniki pierwszej 10:

1. Maciej Polody - Paweł Teplik (Telewizja Kablowa Poznań) - 911,6 pkt.

2.Władysław Potocki - Adam Potocki (TVP Warszawa) - 958,0 pkt.

3.Jacek Jurecki - Wojciech Śnieżek (INTERIA pl./Dziennik Polski) - 973,7 pkt.

4.Robert Magiera - Mariusz Magiera (Motokurier) - 980,3 pkt.

5.Michał Jackiewicz - Michał Majewski (Telewizja Płock) fiat punto 1,8 HGT - 992,2 pkt

6.Janusz Tychy - Eugeniusz Frycz (TVP Katowice) fiat punto sporting - 999.7 pkt.

7.Władysław Paszkowski - Mirosław Smosarski (AKDP) skoda felicja 1,6 ? 1004.5 pkt.

8.Piotr Gawroński - Aniela Klosa (TV RTL 7) fiat punto 1,8 HGT - 1010,8 pkt.

9.Mariusz Suss - Tomasz Borysławski (AutoBit) citroen saxo 1,4 - 1010.9 pkt

10.Tomasz Smagieł - Sławomir Satenaus (Road Assistance) fiat cinquecento 1100 - 1015,1 pkt.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy