Reklama

Po raz trzynasty w Katowicach

Dzisiaj w Katowicach rozpoczęły się organizowane już po raz 13 Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne AUTOSALON oraz Targi Technik Motoryzacyjnych AUTOSERWIS. Katowicka ekspozycja, która potrwa do 13 bm. jest drugą co do wielkości w kraju. W tym roku po raz pierwszy wyodrębniono pod oddzielną nazwą ekspozycję techniki samochodowej. Po raz pierwszy również pojawił się nowy salon tematyczny AUTO-LEASING-BANK w ramach którego prezentują się banki, firmy ubezpieczeniowe i leasingowe. Tutaj foto-galeria z katowickiego Autosalonu.

Na tegorocznym Autosalonie niestety nie ma zbyt wiele premierowych aut. Wśród obecnych na targach marek wyróżnia się stoisko Fiata, które jest największe i najbardziej okazałe. Prezentowana na nim jest pełna oferta Fiata Auto Poland, m.in. nowa gama seicento, lancia thesis, alfa romeo 156 GTA sport wagon, fiat doblo malibu, i .... palio weekend w wersji adventure. Jak powiedział INTERIA.PL Jose Ramon Soriano Rauco szef handlowy FAP palio w wersji adventure być może trafi do Polski. Wszystko zależy jednak od tego jak zareaguje na ten produkt polski rynek.

Reklama

Na razie adventure produkowane jest w Brazylii. Od zwykłego kombi różni się dodatkami, takimi jak specjalne progi, nakładki na zderzaki i orurowanie przednie. Dzięki temu samochód ten wygląda na "terenowy", choć de facto nim nie jest. Wszystkie elementy mechaniczne są bowiem identyczne jak w normalnej wersji.

Swoje auta prezentują także - poprzez lokalnych dealerów - m.in. takie firmy jak Peugeot (polska premiera nowego minivana 807) a także Audi, Honda, Hyundai i Subaru. Niestety żadna z tych firm nie pokazuje nowości, które prezentowane były pod koniec września na Mondial de L`Automobile 2002. No, ale Katowice to nie Paryż...

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: targi motoryzacyjne | firmy | auto | targi | trzynasty | Katowice

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje