Ostatnia prosta do Mistrzostw Świata SuperEnduro!

Od inauguracyjnej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro w Krakowie oddziela nas już ostatnia prosta. Emocje towarzyszące nadchodzącemu wydarzeniu rosną, a bilety wyprzedają się w zawrotnym tempie!

Fanów, którzy nie nabyli jeszcze wejściówek na krakowski przystanek Mistrzostw Świata SuperEnduro informujemy, że na obecną chwilę mamy wyprzedane już 95% biletów - oznacza to, że w sprzedaży zostało ostatnie kilkaset sztuk. Osobom, które nie chcą przegapić otwarcia nowego sezonu radzimy się pospieszyć z ich zakupem.

7 grudnia czternastotysięczna publiczność, zgromadzona w stolicy Małopolski, ponownie zagrzeje swoim dopingiem najlepszych zawodników świata do walki o nowy, mistrzowski tytuł. W biało-czerwonych barwach nie zabraknie dwóch młodych i utalentowanych reprezentantów Polski - Emila JuszczakaDominika Olszowego. Zanim jednak zobaczymy ich na bramkach startowych w TAURON Arenie Kraków postanowiliśmy zapytać ich o nastawienie i przygotowania przed otwarciem nowego sezonu:

Reklama

Emil Juszczak - Prestige:

"Ubiegły sezon Mistrzostw Świata SuperEnduro był moim debiutem w klasie Prestige. Przed jego trzecią rundą nabawiłem się kontuzji, skutkiem czego byłem zmuszony zakończyć swoje zmagania przed czasem. W tym roku postaram się wykorzystać zebrane doświadczenie i pomimo ostatnich niefortunnych wydarzeń, które zaburzyły moje przygotowania, dam z siebie wszystko!

W TAURON Arenie zobaczycie mnie na nowej Becie RR300, oczywiście w barwach firmy Joniec. Pozostało nam do wprowadzenia jeszcze kilka modyfikacji nad którymi pracuję m.in. z Leszkiem Drogoszem, ale jesteśmy gotowi na Kraków! Grunt to się nie poddawać pomimo przeciwności losy i wykorzystać swoje możliwości na tyle ile się da. Trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia 7 grudnia!"

Dominik Olszowy - Junior:

"To miał być bardzo intensywny sezon, jednak kontuzja z początku roku zmusiła mnie do długiej pauzy. Pomimo tego nie próżnowaliśmy i w ostatnim czasie zmieniłem sporo wokół siebie i motocykla. Kilka rzeczy trzeba było ułożyć na nowo, zaplanować tak, abym mógł się skupić wyłączenie na treningach i startach. Po kontuzji wsiadłem na motocykl i okazało się, że jeździ mi się lepiej niż przed wypadkiem - 5 miesięcy ciężkiej rehabilitacji przyniosło oczekiwane skutki. To pokazuje, że wszystko idzie zgodnie z planem. Po niedawno ukończonej Sześciodniówce priorytetem są dla mnie Mistrzostwa Świata SuperEnduro i udział we wszystkich rundach.  Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli za 2 tygodnie zobaczymy się w Krakowie, a potem - oby w jeszcze lepszych humorach - na finale w Łodzi! Postaram się pojechać bez błędów i zbędnych przygód. Jestem pewien, że ponownie czeka nas świetna impreza, a kibice jak zwykle będą nas fantastycznie dopingowali!"

Kibicom udającym się 7 grudnia do TAURON Areny Kraków przypominamy o harmonogramie wydarzenia i gorąco namawiamy do zaopatrzenia się w niezbędnik prawdziwego fana SuperEnduro - wszelkie biało-czerwone akcenty, trąbki i głośny doping mile widziane. ‘Nasi’ liczą na wasze wsparcie!

Harmonogram wydarzenia:

 • 16:00 - otwarcie drzwi
 • 16:30 - 17:30 - sesja autografów
 • 17:30 - pierwszy wyścig Pucharu Europy
 • 17:55 - oficjalne odliczanie
 • 18:00 - ceremonia otwarcia, prezentacja zawodników
 • 18:20 - wyścig Super Pole klasy Prestige
 • 18:25 - rozpoczęcie wyścigów klasy Junior oraz Prestige
 • 19:05 - wyścig KIDS RACE
 • 19:15 - drugi finał Pucharu Europy
 • 19:25 - przerwa
 • 19:45 - pokaz Fire & Dance
 • 19:48 - wyścigi klasy Junior, Prestige oraz Pucharu Europy
 • 20:55 - dekoracja zwycięzców

Bilety do nabycia pod adresem.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy