Reklama

Kolejna impreza dla motoryzacyjnych maniaków

Już 14 kwietnia rusza kolejna impreza dla motoryzacyjnych maniaków. To międzynarodowy salon samochodowy w Lipsku. Dla tych więc, którzy - także z powodu sporej odległości - nie dotarli na salon w Genewie, to okazja do zobaczenia wszystkich tegorocznych auto-nowości.

Lipsk ma bowiem aspiracje do miana znaczącego salonu samochodowego, dlatego na wystawę ściąga wszystkie nowości. Pojawią się także światowe premiery...

Już teraz, bez wątpienia, to największe w Europie Środkowo-Wschodniej show motoryzacyjne. Na powierzchni ponad 130 000 metrów kwadratowych, w 5 halach wystawienniczych oraz na terenie otwartym przez 9 dni targowych pokazywane będzie wszystko, co posiada cztery koła - od małych samochodów miejskich po samochody luksusowe i sportowe, od kabrioletów do vanów, od samochodów terenowych po najmniejsze i najmocniejsze roadstery.

Reklama

Naszym Czytelnikom zaproponowalismy konkurs. Głównymi nagrodami były wyjazdy na targi do Lipska. Dzisiaj spośród prawidłwoych odpowiedzi wylosowaliśmy 10 osób. Oto one: Dawid Pachucki, Piotr Brodziak, Magdalena Irzyk, Katarzyna Szaniawska, Bartosz Opłocki, Maciej Skowroński, Krzysztof Sarnacki, Bogusław Nowak, Sławomir Ciepłuch, Stanisław Kuhn.

TUTAJ nazwiska wszystkich nagrodzonych osób.

Przydatne informacje:

termin: 14 - 22 kwietnia 2007

godziny otwarcia: codziennie w godzinach 9.00 - 18.00

ceny biletów wstępu:

bilet jednodniowy 10,00 Euro,

bilet ulgowy 7,00 Euro,

bilet na całe targi 20,50 Euro

Zobacz raport specjalny Lipsk 2007

Zjedź na pobocze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: impreza | nowości | bilet | salon | Międzynarodowy Salon Samochodowy | Lipsk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy