Reklama

Harley'e w Sopocie!

Bez wątpienia będzie to największy i najatrakcyjniejszy w Europie Środkowej zlot posiadaczy Harleya Davidsona, a także tych motocyklistów i automobilistów, którym Harley i jego klimaty są bliskie. Podobnie, jak w roku ubiegłym zlot odbędzie się w Sopocie, najpiękniejszym i najbardziej znanym kurorcie nadmorskim w Polsce. Być może ze względu na to wyjątkowe miejsce, zgłoszenia na zjazd nadsyłane są przez wielu miłośników Harley'a niemalże z całej Europy.

Zdaniem Jacka Pietrzaka, wytrawnego harleyowca z klubu Joker HD Club Poland i zarazem głównego organizatora tej imprezy, "zlot w Sopocie już od pierwszej swojej edycji przerósł najśmielsze oczekiwania środowiska motocyklistów w Polsce, a w tym roku wszystko zapowiada się jeszcze dużo ciekawiej".

Wśród atrakcji między innymi wymienia się: rajd po Półwyspie Helskim, paradę głównymi ulicami Sopotu i wjazd na najdłuższe w Europie drewniane molo, jazdy próbne po profesjonalnym torze motocrossowym, do tego każdego wieczoru bloki koncertów muzycznych, pokazy sztucznych ogni czy wreszcie ekscytujące występy show girls.

Tradycyjnie podczas zlotu odbędą się konkursy na najładniejszy motocykl, na największą odległość, którą trzeba było pokonać w drodze na zlot (w zeszłym roku był to Marco Zannoni ze słonecznej Italii) czy wreszcie przysłowiowe palenie gumy.

Reklama

Pierwsza połowa czerwca, Sopot, wzgórza morenowe, molo, plaża i morze, przyjaźnie nastawione władze miasta - czy warto szukać lepszego miejsca na inaugurację letniego sezonu motocyklowego? Naszym zdaniem, w Polsce chyba nic lepszego nie można sobie wymarzyć, dlatego prosimy o zapamiętanie tej daty: Sopot, 6-9 czerwca Harley Davidson Powerstation.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Harley Davidson | zlot | Sopot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy