Reklama

Best cars 2007

Przełom lat to tradycyjny czas plebiscytów. M.in. nasza redakcja wspólnie z Super Expressem zorganizowała konkurs na najfajniejszy samochód roku.

Przypomnijmy, że zwyciężyło mini. Tutaj znajdziecie pełne wyniki naszego konkursu.

Do jednych z większych plebiscytów trzeba zaliczyć konkurs o nazwie Best Cars 2007 organizowany przez sieć czasopism motoryzacyjnych z 18 krajów Europy. W Polsce jego współorganizatorem jest Auto Motor i Sport.

W plebiscycie tym głosy oddają czytelnicy, którzy swoich faworytów wybierają spośród ponad 300 samochodów.

Zabawę rozpoczęto w październiku ubiegłego roku, a jej zakończenie nastąpi już niebawem... W najbliższy piątek znajdziecie wyniki Best Cars 2007 w naszym serwisie.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | Samochód Roku

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy