Auto Charlie Chaplina

Dzień, w którym w USA odbywa się "Pacific Coast Dream Machines" jest dla wielu motofanów z Ameryki, szczególnie tych z zachodniego wybrzeża, dniem do którego przygotowują się cały rok.

Przez ten czas dopracowują swoje cacka aby jak najbardziej lśniły i mogły dojechać bądź dolecieć o własnych siłach na zlot. W tym roku impreza odbyła się już po raz piętnasty.

Na PCDM kolekcjonerzy wystawiają oryginalne egzemplarze (zazwyczaj w nienagannym stanie) pamiętające czasy bardzo odlegle jak np. Rolls Royce Phantom III 1937, którego pierwszym właścicielem był Charlie Chaplin. Spotkać można także konstruktorów wykorzystujących np. militaria do stworzenia jedynego w swoim rodzaju roweru.

Spore grono stanową zapaleńcy przekształcający swoje pojazdy w "maszyny swoich marzeń" czyli tuning bez granic.

Na pokazie podziwialiśmy np. 600-konne Porsche GT2 - jedno spośród zaledwie 50, które jeżdżą po drogach w USA. Oczywiście nie zabrakło klubu miłośników "de Lorean".

Reklama

O bezalkoholowym i bezpiecznym powrocie do domu przypominała policja pokazując wrak "dream machine". Przyczyną wypadku, w którym auto uległo zniszczeniu był alkohol.

Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: USA | auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy