Reklama

Alfiści wylądowali w Jachrance

Nie, to nie kolejny odcinek sensacyjnej opowieści, której pierwszym rozdziałem było lądowanie talibów w Klewkach. Ta sytuacja wydarzyła się naprawdę - w miniony weekend (6-8 czerwca) w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim odbył się IX Zlot Internetowego Klubu Alfa Romeo IK@R połączony z VII Rajdem Alfistów.

Na zlocie, na który już w piątek licznie przybyli alfiści z całej Polski, nie zabrakło atrakcji. Chyba najważniejszą z nich był sobotni rajd - część z prób sportowych przebiegała po nawierzchniach szutrowych, inne, przeciwnie, odbywały się na płycie lotniska w Modlinie.

Wśród samochodów, który przybyły na zlot nie brakowało "perełek". Największe zainteresowanie wzbudzał Spider z 1979 roku oraz Giulia GTC z 1965 roku (jedyny taki egzemplarz w Polsce).

W niedzielę na alfistów czekały dalsze atrakcje. Była możliwość zabawy w paintball, wzięcia udziału w rajdowej szkole jazdy, odbył się również grupowy wyjazd na głosowanie unijne. Ten ostatni jak widać wpłynął bardzo korzystnie na frekwencję głosowania.

Reklama

O kolejnych zlotach miłośników różnych marek będziemy informowali na bieżąco na stronach naszego serwisu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jachranka | zlot

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy