Wojewódzki nazwał Kangoo autem "z zespołem Downa". Stacja przeprasza

Newonce.radio przeprasza za słowa Kuby Wojewódzkiego, który w trakcie rozmowy z aktorką Agatą Kuleszą rzucił kontrowersyjny komentarz. Chodzi tutaj o słowa, którymi dziennikarz opisał jeden z modeli Renault.

Jak donosi press.pl, newonce.radio przeprosiło za wypowiedź Kuby Wojewódzkiego o "aucie z zespołem Downa" w trakcie rozmowy z aktorką Agatą Kuleszą. Aktualnie w sieci dostępna jest jedynie wersja po cenzurze.

Agata Kulesza była gościem poniedziałkowej audycji "Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski". Prowadzący program Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski pytali aktorkę o samochody, którymi jeździła. Kulesza wymieniła między innymi Renault Kangoo. "To jest auto z zespołem Downa" - skomentował Wojewódzki.

Newonce.radio odniosło się do wypowiedzi gwiazdy TVN w mediach społecznościowych. Rozgłośnia przyznała, że w audycji "padło porównanie, które w żadnym wypadku nie powinno mieć miejsca na antenie newonce.radio". "Przepraszamy, bo wiemy, że mieliście prawo poczuć się urażeni" - napisano.

Reklama

"Nie będziemy cytować tego fragmentu - w ciągu ostatnich kilkunastu godzin zrobiły to inne media. Ubolewamy, że charakter audycji, wielowątkowej rozmowy, sprawił, że prowadzący w swoich żartach posunęli się tym razem o krok za daleko. Postanowiliśmy, że usuniemy ten fragment rozmowy. Nie chcemy, żeby został zapisany w podcastach i rzutował na całą treść wywiadu z panią Agatą Kuleszą. Jest to decyzja redakcji newonce.radio" - zamieściło w oświadczeniu Newonce.radio.

Do tej pory nie ma komentarza ze strony Kuby Wojewódzkiego.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Renault | Renault Kangoo | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama