Reklama

Sześć najseksowniejszych według Playboya

Dla wielu kierowców samochód jest po prostu narzędziem codziennego użytku. Jego rola jest prosta: ma dowieźć właściciela z miejsca A do B.

Na świecie nie brakuje jednak osób, dla których auto to coś zdecydowanie ważniejszego. Rodzaj wizytówki, deklaracja stylu życia, pokaz możliwości finansowych i przedłużenie męskości mające na celu robić wrażenie na kobietach.

Z myślą o tych fanach motoryzacji redakcja amerykańskiego magazynu "Playboy" postanowiła stworzyć zestawienie sześciu najseksowniejszych, klasycznych samochodów. Posiadanie jednego z nich gwarantować ma prestiż, klasę i - co najważniejsze - zapewniać wysokie notowania u przedstawicielek przeciwnej płci.

Reklama

Wszystkie auta liczą sobie, co najmniej, po czterdzieści lat. Pozbawione są skomplikowanej elektroniki, stref kontrolowanego zgniotu czy systemu ABS. Doskonale podkreślają jednak męskość właściciela - pamiętajmy, że prawdziwi, twardzi faceci nie chowają się za poduszkami powietrznymi...

Jakie motoryzacyjne klasyki znalazły się na liście "Playboya"? Znajdziecie je w naszej galerii. Dodalibyście do tego zestawienia jeszcze jakieś auto?

Zostań fanem profilu Moto i Poboczem na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów. Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższych ramkach.

Oceń swoje auto. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: najseksowniejsi | Po prostu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje