Reklama

Porsche dla Gallardo

Po odpadnięciu Portugalii w ćwierćfinale mistrzostw Europy (2:3 z Niemcami), piłkarz reprezentacji tego kraju i Manchesteru United, Cristiano Ronaldo oddaje się swej pasji, jaką jest kolekcjonowanie samochodów.

Jak poinformował angielski "The Sun", 23-letni Ronaldo kupił ostatnio za 150 tysięcy funtów srebrnego bentleya continental GT convertible (czyli kabriolet z czerwonym dachem) oraz czarne Porsche. Ten drugi samochód, to warte 80 tys. funtów 911 Turbo również w wersji cabrio. Pojazd ten ma być prezentem dla nowej przyjaciółki gwiazdora, Nereidy Gallardo.

Warto dodać, że Ronaldo nie wykazał się jednak specjalną inwencją. Podczas gry w Manchesterze United bentleyem poruszał się David Beckham, który kupił sobie porsche po przeprowadzce za ocean...

Reklama

A dla uroczej panny Gallardo aż prosiłoby się coś ze stajni Lamborghini...

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: united | Cristiano Ronaldo | porsche

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy