Popularna influencerka dachowała na Speed Games. Jest komentarz organizatora

Kojarzona głównie z popularną "Ekipą" influencerka posługująca się pseudonimem "Murcix" wzięła udział w wyścigu organizowanym w trakcie ostatniego Speed Games. Wydarzenie nie zakończyło się jednak dla niej najlepiej.

Speed Games to prowadzone przez Kubę Przygońskiego motoryzacyjne show, w trakcie którego można podziwiać wyjątkowe samochody lub spróbować swoich umiejętności na symulatorach. Oprócz tego organizowane są również Driftingowe Mistrzostwa Polski, a także wyścigi influencerów.

Influencerka znana z "Ekipy" dachowała na Speed Games

W tym ostatnim wzięła udział Marta "Murcix" Błoch. Kobieta kojarzona jest głównie z "Ekipą" Karola "Friza" Wiśniewskiego. Jakiś czas temu, wraz z innymi członkami, Błoch postanowiła odejść z formacji. Obecnie wciąż działa w mediach społecznościowych i na YouTube. Choć, jak mawiają niektórzy "nie liczy się zwycięstwo, a dobra zabawa", to raczej udziału w Speed Games Błoch nie będzie wspominać najlepiej. 

Reklama

Rywalizacja nie zakończyła się dla kobiety najlepiej. W trakcie wyścigu w jej samochód uderzył jadący za nią pojazd. Całe zdarzenie zakończyło się dachowaniem auta Błoch. 

Tak wyglądała cała sytuacja z wnętrza samochodu. 

Na szczęście nikt nie poniósł poważnych obrażeń. Do zdarzenia doszło przy niewielkiej prędkości, a kobieta i jej pilot mieli oczywiście założone kaski. Błoch za pośrednictwem mediów społecznościowych szybko potwierdziła, że nic jej się nie stało. Narzekała jedynie na ból biodra.

Zdarzenie z Murcix skomentował organizator Speed Games

Do zdarzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się również organizator Speed Games. Jak poinformował, ze względu na wydarzenie z udziałem Błoch postanowiono wprowadzić zmiany w formacie wydarzenia. 

Od kolejnej edycji Speed Games będzie skupione na "promocji bezpiecznej jazdy wśród zaproszonych gwiazd i influencerów, pozostawiając sportową rywalizację profesjonalnym zawodnikom Driftingowych Mistrzostw Polski".

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wyścig | dachowanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama