Reklama

Motocykliści niszczą mu plony. Wyznaczył nagrodę za ich wskazanie

Rolnik z Korczyny koło Krosna od pewnego czasu walczy z wandalami, którzy motocyklami i samochodami terenowymi niszczą jego własność. W zamian za wskazanie trudnych do złapania sprawców, mężczyzna oferuje wysoką nagrodę.

Andrzej Urbanek to rolnik, który od lat prowadzi własną działalność gospodarczą. W obecnych trudnych czasach wciąż stara się rozwijać swój biznes, reklamując swoje produkty m.in. w mediach społecznościowych. Niestety od pewnego czasu mierzy się z problemem wandali, którzy zarówno motocyklami crossowymi, jak i pojazdami terenowymi, rozjeżdżają jego ciężką pracę.

Mężczyzna postanowił nagłośnić sprawę na swoim profilu społecznościowym. W udostępnionym materiale wideo wskazuje na dwójkę bezmyślnych motocyklistów, którzy z dużą prędkością przejeżdżają przez świeżo zasiane pole. Rolnik komentuje przy tym całą sprawę podkreślając, że problem występuje już od dłuższego czasu.

Reklama

Na końcu nagrania mężczyzna prosi o pomoc w identyfikacji motocyklistów. Jak sam mówi - próbował samodzielnie zatrzymać wandali, ale skończyło się to uszkodzeniem jego samochodu dostawczego. Za jakiekolwiek informacje na temat chuliganów, Andrzej Urbanek oferuje 1000 złotych nagrody.

Rozjeżdżanie pól i lasów to prawdziwa plaga

Rozjeżdżanie pól uprawnych oraz szlaków turystycznych, to jeden z najczęściej zgłaszanych problemów przez mieszkańców mniejszych miejscowości. Policja od lat zmaga się z problemem, który poza ogromnymi szkodami, powoduje także zagrożenie dla rolników i turystów.

Nierzadko pojazdy wykorzystywane do takich "rajdów" nie są nawet dopuszczone do ruchu, a ich użytkownicy z reguły nie posiadają dużego doświadczenia oraz umiejętności.    

Pomagajmy Ukrainie - ty też możesz pomóc

***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy