Masz Dacię Duster? Zrób z niej... Jeepa

Pewien pomysłowy tuner (zgadnijcie, z jakiego kraju) przygotował idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają Dacię Duster i czują, nazwijmy to delikatnie, "lekki dyskomfort" związany z faktem, że jeżdżą właśnie takim, a nie bardziej prestiżowym SUV-em.

Teraz, dzięki ofercie rosyjskiego (czego łatwo się chyba było domyślić) producenta akcesoriów tuningowych mogą po prostu przeszczepić swojemu Dusterowi twarz... Jeepa. Taka operacja może jednak nie do końca będzie w stanie wyleczyć wszystkie kompleksy, ale przy odrobinie poczucia humoru może zdecydowanie polepszyć komfort użytkowania auta - oraz nastroje tych, które będzie ono mijać na ulicach.

Wystawiony na portalu eBay zestaw zawiera całkiem solidnie wyglądający "grill" z charakterystycznymi dla amerykańskiej marki siedmioma pionowymi otworami. Cena promocyjna to jedyne 58, a standardowa - 110 dolarów. Do tego trzeba doliczyć jeszcze raczej niemałe koszty przesyłki, bo aż 149 dolarów.

Reklama

Sklep w warunkach dostawy zastrzega się niestety, że nie oferuje wysyłki produktu do Polski. Można go natomiast zamówić np. do Niemiec, Czech czy nawet... do Stanów Zjednoczonych, gdzie - jak wiadomo - Dusterów wraz z osobami, które chętnie przerobią je na Jeepy, jest wręcz zatrzęsienie...

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama