Reklama

Kochane panie, wszystkiego naj!

Zmotoryzowane panie nie mają łatwego życia - zwłaszcza w Polsce, wciąż pokutuje krzywdzący stereotyp "baby za kierownicą".

Dzisiaj chcemy jednak o nim zapomnieć i złożyć wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

Chcielibyśmy życzyć Wam, drogie czytelniczki, wszystkiego, co najlepsze. By ten stereotyp o "babie za kółkiem" raz na zawsze odszedł do lamusa, a obnoszące się ze swoją drogową doskonałością samce wykazywały nieco więcej pokory. By w zakorkowanych miastach powstały osobne pasy dla kobiet i matek z dziećmi, dystrybutory na stacjach benzynowych obsługiwały się same, a urlop macierzyński przysługiwał przynajmniej raz do roku, niezależnie od tego, czy jest się matką, czy nie...

Reklama

Panowie, zakopmy dziś topór wojenny i uznajmy, że wszyscy, bez względu na płeć, są tak samo dobrymi kierowcami.

Kochane czytelniczki - wszystkiego najlepszego !

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: niekochana | Kochanie | stereotyp

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy