Reklama

Jak poderwać na brykę?

Czego nie może robić mężczyzna w samochodzie, by nie zniechęcić kobiety do randki?

Mamy walentynki. Z tej okazji wielu mężczyzn zabierze swoje wybranki na romantyczne randki, wielu zdecyduje się po raz pierwszy zaprosić upatrzoną koleżankę.

W tej sytuacji nie będą oczywiście żałować pieniędzy na wystawną kolację czy bukiet róż. To jednak nie wszystko. Kobietę bowiem łatwo można zniechęcić (uwaga!, ale i zachęcić) już podczas jazdy do, a jakże - drogiej restauracji!

Poniżej znajdziecie instruktaż pt: Jak stracić dziewczynę na brykę, czyli czego nie robić, by mieć jakieś szanse.

Tylko jeden na dziesięciu mężczyzn przed walentynkami poświęci czas na wyczyszczenie swojego samochodu - wynika z badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii. I nie chodzi tylko o wizytę w myjni automatycznej, ale również o opróżnienie wnętrza ze starych puszek, butelek i innych śmieci od bliżej nieokreślonego czasu leżących w aucie. Trzeba bowiem mieć na uwadze, że jedna na sześć kobiet przyznaje, iż będzie się wahać, czy zgodzić się na kolejną randkę z mężczyzną, który jeździ brudnym samochodem!

Co jeszcze może zrobić mężczyzna w samochodzie, by zniechęcić kobietę do kolejnej randki? Przede wszystkim przeklinać za kierownicą - takie zachowanie przeszkadza co czwartej kobiecie. Niewiele lepszym zachowaniem jest jazda "na zderzaku" poprzedzającego samochodu (odstrasza co piątą kobietę). 12 procent ankietowanych przedstawicielek płci pięknej nie lubi w samochodzie głośnej muzyki, zaś - i tu uwaga - 8 procent oczekuje od mężczyzn pewnej dozy rycerskości, a mianowicie - otwierania drzwi!

W tym kontekście trzeba nieco inaczej spojrzeć na dowcip, że mężczyzna otwiera kobiecie drzwi w samochodzie tylko w dwóch wypadkach - gdy ma nową kobietę lub... nowy samochód.

Kobietom nie podoba się również palenie za kierownicą i rozmawianie przez telefon komórkowy.

Reklama

Z drugiej strony niemal połowa mężczyzn przyznaje, że na pierwszej randce będzie jechało ostrożniej niż zwykle. Siedem procent posunie się tak daleko, że aż zmieni ulubioną muzykę na bardziej romantyczną... A jeśli do tego wcześniej wyczyścili samochód, to kolacja może okazać się połączona ze śniadaniem. A więc to jest sposób, by poderwać dziewczynę na brykę!

Czego sobie i Wam życzymy!

Oceń swoje auto. Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: procent | randki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy