Reklama

Dostał rekordowy mandat. Wartości samochodu!

Słono zapłacił Belg w Hiszpanii za przekroczenie prędkości. Informuje o tym belgijska telewizja VRT, powołując się na hiszpańską prasę.

9 tysięcy euro - tyle wyniósł mandat, który pirat drogowy z Belgii zapłacił za przekroczenie, i to znaczne, dozwolonej prędkości na autostradzie w pobliżu Walencji. Jechał 252 kilometry na godzinę, a mógł maksymalnie 120.

Według doniesień prasowych, policja zatrzymała 31-letniego Belga i doprowadziła go do sądu. Decyzja - mandat w wysokości 9 tysięcy euro i prawo jazdy zatrzymane na 2 lata.

Za 9 tysięcy euro da się już kupić niewielki, miejski samochód...

IAR/PAP

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy