Reklama

Dla leniuchów, którzy nie lubią czytać

W motoryzacyjnym świecie ostatnio sporo się działo.

Dla wszystkich, którzy z różnych przyczyn nie śledzili naszego serwisu na bieżąco przygotowaliśmy mały skrót najważniejszych informacji, w fotograficznym skrócie. Oto dwa, bez wątpienia, najgłośniejsze motoryzacyjne wydarzenia ostatnich dni.

Pierwszym z nich jest, długo wyczekiwany w Warszawie, ING Renault F1 roadshow, czyli pokaz przejazdów bolidem formuły 1 po ulicach stolicy. W imprezie wzięło udział tysiące fanów, oczywiście nie mogło tam też zabraknąć i nas, uzbrojonych w szybkostrzelne obiektywy... Prócz bolidów na trasę przebiegającą przez Most Świętokrzyski wyjechało także kilka innych, równie ciekawych pojazdów. Naprawdę było na co popatrzeć.

Reklama

Drugim głośnym wydarzeniem mijającego tygodnia było oficjalne zaprezentowanie wyglądu najnowszej laguny ze stajni Renault. Wszyscy z zapartym tchem czekali na ruch Francuzów, którzy już szykują się do zaciekłej walki z najnowszym mondeo i vectrą. Samochód, mimo że gruntownie przeprojektowany zachował sporo z sylwetki poprzednika, pytanie czy wystarczy to by podbić serca nabywców w niezwykle wymagającym segmencie D.

TUTAJ przeczytasz o benzynie taniej jak woda, o fotoradarach, które są zmorą policji i dowiesz się co to są kapelusznicy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: czytać

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy