Chciałbyś mieć prywatną uliczkę? To możliwe we Wrocławiu

Polskie Koleje Państwowe wystawiły na sprzedaż działkę w ścisłym centrum Wrocławia. Co ciekawe, znajduje się na niej ślepa asfaltowa ulica. Cena wywoławcza także robi wrażenie.

Dosyć niecodzienna oferta sprzedaży pojawiła się na stronie Polskich Kolei Państwowych. Chodzi bowiem o nieruchomość położoną we Wrocławiu, a konkretnie o działkę w pobliżu ulicy Nabycińskiej oraz budynku byłego dworca Marchijskiego.

PKP sprzedaje działkę ze ślepą ulicą

Nieruchomość ma kształt zbliżony do wydłużonego prostokąta ze ściętym narożnikiem, teren działki jest płaski. Ponadto - jak można wyczytać w zamieszczonym ogłoszeniu - na terenie o powierzchni ponad 20 tys. m kw znajduje się m.in. ślepa ulica o nawierzchni asfaltowej. Ma ona obustronne chodniki - ziemny i chodnik z płyt granitowych, kostki granitowej i płyt betonowych.

Reklama

Wbrew pozorom to dobra inwestycja?

Po co komuś działka ze ślepą ulicą? Cóż, wbrew pozorom zakup wspomnianego terenu może mieć sporo sensu. PKP zaznacza bowiem, że miejsce znajduje się w niemal ścisłym centrum Wrocławia, a w jego bezpośrednim sąsiedztwie ruszyła właśnie budowa 4-gwiazdkowego hotelu. W pobliżu znajduje się również budynek byłego dworca. Obecnie wystawiona na sprzedaż działka pełni natomiast rolę parkingu, który w przyszłości może okazać się całkiem intratnym biznesem.

Tanio z pewnością nie jest

Niestety osoby zainteresowane kupnem terenu muszą dysponować niemałym portfelem. Za działkę przyszły właściciel będzie musiał zapłacić ponad 15 milionów złotych.

***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PKP | Wrocław
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy