Opel Astra V już w sprzedaży. Z niespodzianką dla kupujących

Nową Astrę można zamawiać już od września, ale do tej pory kupowało się ją trochę „w ciemno”, ponieważ fizycznie w salonach jeszcze jej nie było.

Teraz jednak będzie ją można nie tylko obejrzeć, ale i przetestować, bo samochód trafia właśnie do dealerów Opla. Z wartym nawet do 3 tys. zł prezentem dla klientów.

Oficjalna premiera najnowszej generacji kompaktu Opla odbędzie się podczas poświęconych temu modelowi dni otwartych, które zaplanowano na najbliższy weekend (6-8 listopada).

W programie premierowych atrakcji znajdą się m.in. jazdy próbne nowym modelem, prezentacja możliwości oplowskiego "anioła stróża" i całodobowego asystenta w jednym, czyli systemu OnStar oraz pokazy działania nowych, matrycowych reflektorów LED IntelliLux.

Reklama

Dla klientów, którzy zdecydują się na zakup auta, Opel z okazji premiery przygotował rodzaj prezentu powitalnego - dodatkowe wyposażenie, za które normalnie trzeba by zapłacić nawet do 3 tys. zł. Jego dokładna wartość będzie zależeć od wybranej wersji.

Ceny nowej Astry startują od 59 900 zł za bazową wersję 1.4/100 KM ECOTEC Essentia wyposażoną m.in. w sześć poduszek powietrznych, klimatyzację manualną, radio CD z łączem Bluetooth i portami AUX oraz USB, a także w LED-owe światła do jazdy dziennej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Opel Astra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy