Reklama

Jesienią diamenty tanieją

Pod takim hasłem dystrybutor aut Mitsubishi w Polsce, firma MMC Car Poland, ogłasza promocję na swoje samochody. Klienci, którzy kupią mitsubishi carismę albo space stara otrzymają, w zależności od wybranego modelu, akcesoria o wartości od 6 do 8 tysięcy złotych.

W skład pakietu promocyjnego wchodzą opony zimowe Dunlop Winter Sport wraz z aluminiowymi felgami, fabryczne radio Mitsubishi wyposażone w komputer pokładowy, autoalarm Mitsubishi oraz bagażnik dachowy z pojemnikiem (tzw. boksem) na narty firmy Thule. Za katalogową cenę klienci otrzymają samochód w pełni gotowy do drogi, przygotowany do zimowych wojaży.

Akcja promocyjna będzie prowadzona w okresie od 14 do 31 października.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: jesien | diamenty | mitsubishi

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy