Reklama

Gorączka wyprzedaży

Temperatura za oknem coraz częściej przypomina, że za miesiąc rozpoczyna się kalendarzowa wiosna.

Jednak właśnie teraz warto pomyśleć o oponach na... zimę. Ich kupno to zawsze spory wydatek dla kierowcy. Dla niektórych budżetów domowych jest nawet nie do zaakceptowania i wielu zmotoryzowanych po prostu z niego rezygnuje.

Dlatego warto zastanowić się nad ich kupnem właśnie teraz, gdy na dobrą sprawę zimowy sezon się kończy. Przed sezonem producenci korzystają z narastającego popytu i podwyższają ceny. Na przedwiośniu zainteresowanie zimówkami maleje, więc wytwórcy starają się wyprzedać zalegający w magazynach towar. Są więc skłonni do większych upustów.

Reklama

Bez większego wysiłku można więc trafić na przyzwoitej jakości ogumienie oferowane o 20-30 proc. taniej w stosunku do cen katalogowych. Kilkudziesięciozłotowy upust na jednej oponie - w przypadku zakupu całego kompletu - pozwala zaoszczędzić 200-240 zł. A to już jest bak paliwa.

Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu tygodnika Motor

tygodnik "Motor"

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy