Reklama

Fiaty taniej

W marcu Fiat sprzedał w Polsce 2 523 samochody osobowe, co daje udział rynkowy na poziomie 8,6%. Nieźle było także w ciągu całego pierwszego kwartału tego roku.

Włoski koncern sprzedał łącznie 7 115 samochodów osobowych, najwięcej pand (1 518 sztuk), grande punto (1 163 sztuk), bravo ( 1 160 sztuk) i "500" (493 sztuk).

Niedawno Fiat Auto Poland wzmocnił ofertę promocyjną na samochody osobowe marki Fiat. Nowe zasady dotyczą zarówno sprzedaży detalicznej jak i dla klientów flotowych. Wyższe rabaty skutkują znacznie niższymi cenami transakcyjnymi dla Klientów, którzy poza wysokimi rabatami mogą wybierać promocje kredytowe lub połączone oferty ubezpieczeniowe z rabatem.

Reklama

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą Fiat proponuje spory wachlarz modeli z pełnym odliczeniem podatku VAT tzw. samochodów "z kratką". Obecnie Fiat oferuje następujące modele spełniające te wymogi: panda, grande punto, punto evo, bravo, sedici, qubo oraz dobl?.

Warto zwrócić szczególną uwagę na kilka modeli. Dużym zainteresowaniem Klientów cieszą się reklamowane ostatnio modele z rodziny punto.

Debiutujący pod koniec zeszłego roku model punto evo, dzięki rabatom sięgającym do 6 000 zł stał się jednym z bardziej atrakcyjnych modeli w segmencie aut miejskich. Za wersję Active trzeba zapłacić teraz 36 990 zł.

Punto Evo dostępne jest także w wersji z homologacją ciężarową (4-osobową) pozwalającą na pełne odliczenie podatku VAT. Wzmocniono również do 4 000 zł rabaty na cieszące się największą popularnością, dobrze wyposażone wersje specjalne Estiva i Estiva Blue&Me.

Podobnie ma się rzecz z lineą. W wersji Fresh z ceną po rabacie od 37 990 zł staje się ciekawą propozycją dla rodzin potrzebujących stylowego samochodu z pojemnym bagażnikiem. Wersja Active 1.4 T-Jet z ceną po rabacie od 49 990 zł wyposażona w klimatyzację i 120-konny silnik turbo, to propozycja dla bardziej wymagających.

Fiat sedici w wersji Fresh z ceną od 49 990 zł jest teraz tańszy i lepiej wyposażony od swojego bezpośredniego konkurenta. Wersja ta jest dostępna z homologacją ciężarową umożliwiającą odliczenie podatku VAT.

W przypadku modelu 500, Fiat wprowadził nowy promocyjny kredyt z obniżonym oprocentowaniem w skali roku wynoszącym 5%, a przedstawiciel Fiata w popularnym segmencie aut kompaktowych - model bravo dostępny jest od 46 990 zł.

Oceń swoje auto. Wystarczy wybrać markę... Kliknij TUTAJ.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: VAT | osobowe | samochody | Fiat | Fiata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy