Reklama

Zapomnieli o rejestracji

Policjanci ruchu drogowego komendy wojewódzkiej w Olsztynie kontrolowali samochody, które mają tablice tzw. celne i innych państw.

Tylko w ciągu czterech godzin zatrzymano 15 samochodów, które w ogóle nie powinny jeździć po drogach. Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatami, a dalsza podróż ich aut odbywała się na lawetach.

Pod lupą policjantów znalazła się ulica Sielska, Warszawska, Obrońców Tobruku. Tylko przez cztery godziny policjanci skontrolowali 26 aut. Zatrzymali 15 samochodów, które w ogóle nie były dopuszczone do ruchu. W odpowiednim czasie nie zostały przez właścicieli zarejestrowane, a termin ważności tablic tzw. celnych dawno już minął - w jednym przypadku prawie cztery miesiące temu.

Reklama

Wszyscy kierowcy zostali ukarani mandatami na łączną kwotę 4500 złotych. Kierowcy zostali poinformowani o bezwzględnym zakazie poruszania się tymi samochodami. Dalsza podróż odbywała się już na lawetach.

Policja
Dowiedz się więcej na temat: kierowcy | policja

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy