Volkswagen Financial Services odświeża ofertę pakietów przeglądów serwisowych

Od 25 lipca Volkswagen Financial Services, lider rynku leasingu i CFM w Polsce, wprowadził dla klientów zmiany w ofercie pakietów przeglądów serwisowych. Wśród nich jest przedłużenie pakietu dla aut do 12 lat od daty produkcji, czyli dla samochodów z roczników 2010-2022. Kolejną jest wdrożenie opłat miesięcznych online.

W ramach oferty pakietu przeglądów Volkswagen Financial Services zapewnia wymianę materiałów eksploatacyjnych takich jak: świece zapłonowe, olej automatycznej skrzyni biegów wraz z filtrem oleju, olej sprzęgła, przekładni kątowej i silnikowy, filtr oleju, przeciwpyłkowy, paliwa i powietrza, podkładka korka miski olejowej, płyn hamulcowy, a także uzupełnienie AdBlue. Pakiety przeglądów serwisowych są dostępne online lub w salonie.

Co nowego w ofercie

Do tej pory klient, decydując się na pakiet oferowany przez VW FS online, opłacał usługę w całości za pomocą jednorazowej wpłaty. Obecnie pojawiła się możliwość zakupu przy rozłożeniu płatności na wygodne miesięczne raty.

Reklama

- Konsekwentnie poszerzamy naszą ofertę o nowoczesne rozwiązania. Pragniemy, aby każdy klient znalazł opcje, które zapewnią mu komfort i pomogą kompleksowo zadbać o jego pojazd. Dlatego w Volkswagen Financial Services oferujemy pakiety przeglądów na 24, 36 lub 48 miesięcy. Według naszych danych kierowcy najczęściej decydują się na pakiety 24-miesięczne - mówi Magdalena Kaca, dyrektor Departamentu Zarządzania Klientem i Produktem w Volkswagen Financial Services.

Ile to kosztuje

Możliwość zakupu w miesięcznych ratach sprawia, że usługa pakietów online stała się bardziej dostępna dla klientów. Przykładowo dla aut marki Volkswagen ID.3, ID,4 i ID.5 zamiast opłaty jednorazowej w wysokości 963 zł, zapłacimy tylko 45 zł miesięcznie (w ramach 24-miesięcznej umowy i zadeklarowanych 40 tys. km przebiegu). W przypadku modelu VW T-Roc (2019-2022) przez 2 lata będziemy płacić 110 zł miesięcznie (przy jednorazowym wydatku cena wyniesie 2399 zł). Z kolei decydując się na model ŠKODA Enyaq i biorąc pod uwagę wszystkie powyższe parametry, czeka nas opłata 60 zł miesięcznie (zamiast 1347 zł, bo tyle wynosi jednorazowy koszt).

- Pakiety przeglądów serwisowych dają kierowcy pełną przewidywalność kosztów utrzymania samochodu, ponieważ co miesiąc wie, ile będzie musiał zapłacić. Naturalną korzyścią jest też wygoda. W przypadku wykonania usługi serwisowej to klient we własnym zakresie rezerwuje dogodny termin wizyty w wybranej przez siebie Autoryzowanej Stacji Obsługi - dodaje Magdalena Kaca z Volkswagen Financial Services.

Dodatkowe informacje o pakietach przeglądów serwisowych są dostępne na stronie www.vwfs.pl.

materiały promocyjne partnera

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy