Reklama

Uważaj na tiry... i słupy

Dzisiaj prezentujemy zdjęcia dwóch wypadków, których byliśmy świadkami. Jeden miał miejsce w Polsce, drugi w Szwecji.

Czy zdarzyło się wam kiedyś, że ktoś jadący przed wami zmienił nagle pas ruchu i zajechał drogę? Taki przypadek miał miejsce na autostradzie Katowice – Kraków. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ucierpiał jedynie samochód, który wbił się pod barierkę oddzielającą pasy ruchu.

Peugeot 406 jadący od strony Katowic lewym pasem ruchu wyprzedzał wolniejsze auta. Nagle, bez zasygnalizowania kierunkowskazem duża ciężarówka zwana potocznie tirem zaczęła wyprzedzać jadącego przed nią malucha. Kierowca peugeota nie miał możliwości uniknięcia zderzenia z ciężarówką. Musiał zjechać na lewo na pas zieleni. To oczywiście spowodowało utratę kontroli nad samochodem, czego efekty widzimy na zdjęciu. A sprawca wypadku czyli kierowca tira nie zatrzymując się odjechał w śiną dal...

Drugi wypadek był wynikiem policyjnego pościgu. Radiowóz goniący inne auto, które nie zatrzymało się do rutynowej kontroli nie zmieścił się w zakręcie wbijając się w słup z sygnalizacją świetlną. Także i tym razem nikt nie ucierpiał.

Reklama

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: słupy | TIR-y

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy