Utrudnienia na drogach

Pogoda i kalendarz wieszczą już nadejście lata. Przyszedł też czas na wakacyjne wyjazdy. Wyjeżdżający na urlop mogą się spodziewać nie tylko tłoku, ale też licznych drogowych remontów.

Na krajowej drodze numer siedem - jednej z głównych tras, łączących południe Polski z Wybrzeżem - natknąć się już można na korki. Na wysokości miejscowości Antolka jazda odbywa się wahadłowo i tam można się spodziewać zatorów. Uważać trzeba także w okolicach Jędrzejowa, gdzie trwa jeszcze budowa obwodnicy.

Także na "siódemce" można się w czasie wakacji spodziewać remontów. Dotyczy to odcinka między Radomiem a Skarżyskiem Kamienną. Utrudnienia w ruchu wystąpią także na drodze numer 12 między Podgórą a Zwoleniem.

Reklama

Remontowane jest także największe skrzyżowanie w Trójmieście. Jadący w kierunku Półwyspu Helskiego czy do Gdyni lub Sopotu powinni zatem wybrać obwodnicę miasta. Błędnik jest zakorkowany mimo że nie rozpoczął się jeszcze sezon. Na podobne utrudnienia należy być przygotowanym także podczas wakacji. Remont potrwa bowiem dwa lata, a kolejne odnowione pasy będą otwierane sukcesywnie.

Porozmawiaj na Forum.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: utrudnienia | utrudnienia na drogach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy