Reklama

Sprawdź jak jest na drogach

W całym kraju trwają poświąteczne powroty.

Kierowcy powinni być przygotowani na wzmożone policyjne kontrole. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i zdjęcie nogi z gazu.

Na drogach jest ślisko, a w niektórych regionach kraju pada śnieg.

Największego natężenia ruchu spodziewać się można w niedzielę. Wyjazd w trasę może więc teraz być ryzykowny. Można jednak do minimum ograniczyć ryzyko. Jak to zrobić? Trzeba zaplanować podróż.

Jak? Bardzo prosto... Najświeższe informacje o remontach i innych problemach na drogach znajdziecie w naszym serwisie Na drogach. Dowiecie się tam zarówno o czasowych zamknięciach dróg spowodowanych wypadkami, jak i o długotrwałych remontach.

Reklama

A gdy już wiadomo, którędy nie jechać, trzeba znaleźć objazd. To możecie zrobić w naszym serwisie Map24 w INTERIA.PL. System nie tylko znajdzie optymalną trasę, ale obliczy także odległość i czas przejazdu. Ponadto pozwoli na wydrukowanie instrukcji prowadzącej po trasie krok po kroku.

A gdy już wiemy, którędy pojedziemy, nie możemy zapomnieć o serwisie Kamery na drogach. Tam naocznie przekonamy się, jak duży jest ruch na zaplanowanej przez nas trasie, a także jakich możemy spodziewać się warunków atmosferycznych. Do waszej dyspozycji oddajemy aż 200 kamer! Obraz jest aktualizowany co kilka minut, co pozwala naocznie stwierdzić, jak radzą sobie drogowcy, czy asfalt jest czarny, a może pokryty śniegiem.

A więc, nie stój w korkach, zaplanuj swoją drogę!

INTERIA.PL

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy