Reklama

Sprawdź jak jest na drogach

W całym kraju trwają poświąteczne powroty.

Kierowcy powinni być przygotowani na wzmożone policyjne kontrole. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność i zdjęcie nogi z gazu.

Reklama

Na drogach jest ślisko, a w niektórych regionach kraju pada śnieg.

Największego natężenia ruchu spodziewać się można w niedzielę. Wyjazd w trasę może więc teraz być ryzykowny. Można jednak do minimum ograniczyć ryzyko. Jak to zrobić? Trzeba zaplanować podróż.

Jak? Bardzo prosto... Najświeższe informacje o remontach i innych problemach na drogach znajdziecie w naszym serwisie Na drogach. Dowiecie się tam zarówno o czasowych zamknięciach dróg spowodowanych wypadkami, jak i o długotrwałych remontach.

A gdy już wiadomo, którędy nie jechać, trzeba znaleźć objazd. To możecie zrobić w naszym serwisie Map24 w INTERIA.PL. System nie tylko znajdzie optymalną trasę, ale obliczy także odległość i czas przejazdu. Ponadto pozwoli na wydrukowanie instrukcji prowadzącej po trasie krok po kroku.

A gdy już wiemy, którędy pojedziemy, nie możemy zapomnieć o serwisie Kamery na drogach. Tam naocznie przekonamy się, jak duży jest ruch na zaplanowanej przez nas trasie, a także jakich możemy spodziewać się warunków atmosferycznych. Do waszej dyspozycji oddajemy aż 200 kamer! Obraz jest aktualizowany co kilka minut, co pozwala naocznie stwierdzić, jak radzą sobie drogowcy, czy asfalt jest czarny, a może pokryty śniegiem.

A więc, nie stój w korkach, zaplanuj swoją drogę!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama