Reklama

Sprawcą 1,5-roczna dziewczynka

Do nietypowego a zarazem niebezpiecznego wypadku doszło w miejscowości Chlina w powiecie zawierciańskim (Śląskie). Sprawcą była... 1,5-letnia dziewczynka.

Podczas otwierania bramy garażowej przez 26-letnią matkę i jej 4 - letnią córkę zostawiona w samochodzie druga 1,5-roczna dziewczynka, uruchomiła samochód pozostawiony na wstecznym biegu. Matka usiłowała przez otwarte drzwi od strony kierowcy zatrzymać auto, ale została potrącona. Samochód potrącił również 4 -letnią dziewczynkę.

66-letni dziadek, widząc całą sytuację, próbował zatrzymać jadący samochód, ten jednak docisnął go do ściany stodoły, powodując obrażenia nogi. Matkę i 4-letnią dziewczynkę w stanie ciężkim przewieziono do szpitala.

Reklama

- Apelujemy o każdorazowe prawidłowe zabezpieczenie pojazdu i wyjmowanie kluczyka ze stacyjki, nawet gdy na chwilę opuszczamy samochód. Jak widzimy, wystarczyła chwila nieuwagi i pozostawienie dziecka bez opieki, aby doszło do tragedii - powiedział Adam Jachimczak z zespołu prasowego śląskiej policji.

Porozmawiaj na Forum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dziewczynka

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy