Reklama

Pilnuj służbowego auta

Jesteś przedstawicielem handlowym? Pilnuj dobrze swojego samochodu. Na przykład w Lublinie uaktywnili się złodzieje, którzy włamują się tylko do oznakowanych samochodów znanych firm.

Tylko podczas jednej nocy, na jednym z lubelskich osiedli było sześć włamań do tego typu samochodów. Wszystkie samochody stały na parkingu. Wybite były szyby tylko w samochodach, które były oznakowane - mówi jedna z poszkodowanych osób.

Policja podkreśla, że w samochodach firmowych bardzo często znajdują się cenne rzeczy. Jest to niewątpliwie magnes, bo szansa, że w takim samochodzie znajdzie się coś cennego, jest o wiele większa, niż w przypadkowym samochodzie osoby prywatnej - stwierdza jeden z funkcjonariuszy.

Wynika to często nie tylko z faktu, że za samochodem służbowym "idzie" często firmowy przenośny komputer, ale również sami właściciele jakby mniej uważają na powierzony sobie sprzęt.

Policjanci ostrzegają, że "firmowi" złodzieje polują na drogi sprzęt, jak np. laptopy, telefony komórkowe, zestawy nawigacji satelitarnej, ale nie gardzą również drobnymi gadżetami.

Czasem jednak największą stratą mogą okazać się pozostawione w samochodzie dokumenty.

Reklama

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: złodzieje | Auta

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy