Reklama

Olkusz zakorkowany

Z informacji uzyskanych przed kilkoma minutami wynika, że w dniu dzisiejszym nie zostanie przywrócony ruch na wiadukcie na DK 94.

Trwają też prace nad zabezpieczeniem wiaduktu, szczególnie wydzieleniem przejścia dla pieszych (uszkodzeniu uległ głównie chodnik) oraz usunięciem luźnych części konstrukcji, które zagrażać mogą przejeżdżającym pod wiaduktem pociągom.

Wg nieoficjalnych informacji, ruch na wiadukcie zostanie przywrócony jutro, bez ograniczeń tonażowych.

W dniu dzisiejszym część transportu ciężkiego kierowana jest w kierunku Chrzanowa (auta ciężarowe jadące od strony Krakowa) oraz Wolbromia (dla jadących od strony Katowic). Objazd w kierunku Krakowa prowadzi aż przez Miechów, gdyż na drodze przez Skałę również znajdują się wiadukty o ograniczonej nośności.

Reklama

Jak można było się spodziewać ? Olkusz jest dość mocno zakorkowany. Przejeżdżając przez miasto trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ruchem na objazdach kierują policjanci. Prowadzą oni również selekcję wśród samochodów ciężarowych dojeżdżających do Olkusza. (ilkus.pl)

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Olkusz

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy