Reklama

Najpierw popatrz, potem jedź

Początek listopada to czas refleksji i zadumy.

Polacy odrywają się od spraw życia doczesnego i masowo wyruszają na groby swoich bliskich. Groby, które często znajdują się na drugim końcu Polski. Na drogach możemy spodziewać się zwiększonego ruchu i spowodowanych tym korków. W trasę wyruszy również wielu tzw. niedzielnych kierowców, którzy rzadko uruchamiają swoje pojazdy.

Co zrobić, żeby wyjazd na groby nie zamienił się w koszmar, w którym zatraci się sens podróży, a dominować będą stres i zmęczenie? Trzeba zaplanować podróż.

Jak? Bardzo prosto... Najświeższe informacje o remontach i innych problemach na drogach znajdziecie w naszym serwisie Na drogach. Dowiecie się tam zarówno o czasowych zamknięciach dróg spowodowanych wypadkami, jak i o długotrwałych remontach.

Reklama

A gdy już wiadomo, którędy nie jechać, trzeba znaleźć objazd. To możecie zrobić w naszym serwisie Map24 w INTERIA.PL. System nie tylko znajdzie optymalną trasę, ale obliczy także odległość i czas przejazdu. Ponadto pozwoli na wydrukowanie instrukcji prowadzącej po trasie krok po kroku.

A gdy już wiemy, którędy pojedziemy, nie możemy zapomnieć o serwisie Kamery na drogach. Tam naocznie przekonamy się, jak duży jest ruch na zaplanowanej przez nas trasie, a także jakich możemy spodziewać się warunków atmosferycznych. Do Waszej dyspozycji oddajemy aż 200 kamer!

A więc, nie stój w korkach, zaplanuj swoją drogę!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: groby

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy