Reklama

Montaż instalacji LPG na stacjach Carman

Od dziś sieć stacji szybkiej obsługi samochodów Carman poszerzyła swój zakres usług o montaż instalacji gazowych. Użytkownicy samochodów napędzanych benzyną, którzy zdecydują się na zmniejszenie kosztów eksploatacji aut i zamontowanie instalacji w Carmanie, otrzymają na nie gwarancję na dwa lata bądź do 50 000 km przebiegu.

Z uwagi na wysoki koszt eksploatacji pojazdów zasilanych benzyną, coraz większą popularnością cieszy się instalowanie układu paliwowego LPG. Instalacje gazowe są z pewnością bardziej ekonomiczne, z tytułu kilkakrotnie niższych cen gazu w stosunku do benzyny. Są także ekologiczne, bowiem z aut napędzanych gazem wydobywa się obniżona emisja składników toksycznych w spalinach. Dodatkowo są one całkowicie bezpieczne. W większości krajów europejskich, w tym także w Polsce, wszystkie elementy instalacji musiały przejść bardzo dokładne badania oraz otrzymać atest, zanim pojawiły się na rynku. Wszystkie te czynniki spowodowały, iż w ostatnich latach znaczna część użytkowników pojazdów decyduje się na zmianę sposobu zasilania swojego auta.

Reklama

Właśnie dlatego Carman uruchomił na wybranych stacjach nową usługę - montaż instalacji gazowych. Sprowadzane z Włoch instalacje firmy Landi Renzo, są jedynymi z najlepszych dostępnych obecnie na polskim rynku. Koszt montażu rozpoczyna się już od 1350 zł, z możliwością rozłożenia płatności na raty. Średni czas jaki zajmuje zamontowanie instalacji to jedynie 2 godziny. Instalacje montowane są do samochodów marki Daewoo, Opel, Volkswagen oraz do Polonezów. Dodatkowo Carman oferuje dwuletnią gwarancję na instalację bądź odpowiadający jej przebieg do 50 000 km.

W początkowym okresie usługą tą objęte zostały wybrane stacje na terenie całego kraju. W Warszawie na ulicy Generała Sikorskiego 5, Rybniku na Żorskiej 60, Gdańsku na ulicy Grunwaldzkiej 303, w Tychach na Fabrycznej 2, w Bielsku-Białej na Stawowej 13, Poznaniu na ulicy Serbskiej 57 i w Szczecinie na 26-go Kwietnia 81.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: instalacja LPG | LPG | montaż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy