Reklama

Dzieci zdewastowały auto

Wgnieciony dach, rozbita przednia szyba i porysowana karoseria to nie skutek działania wandali, ale... zabawy kilkuletnich dzieci.

Do zdarzenia doszło w Krośnie. Policja została powiadomiona o uszkodzeniu volkswagena polo, zaparkowanego przy jednej z ulic. Szkody były poważne: samochhód miał wgnieciony dach, rozbitą przednią szybę i porysowaną karoserię.

Właścicielka pechowego auta wyjaśniła policji, że samochód musiał zostać uszkodzony w przeciągu ostatnich kilku godzin. Kobieta oszacowała wysokość poniesionych strat na co najmniej 4 tys. zł.

Okazało się, że ten akt wandalizmu jest dziełem... kilkuletnich chłopców. Jednym z nich był 8-latek, który wrócił na miejsce zdarzenia ze swoim ojcem. Najprawdopodobniej w dewastacji auta uczestniczyli jeszcze dwaj jego koledzy w wieku 8 i 10 lat.

Reklama

Z tego powodu wyjaśnieniem szczegółów sprawy zajmują się policjanci z zespołu ds. nieletnich. Szukają oni przyczyn, z powodu których niepozorne polo tak bardzo nie spodobało się chłopcom.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: karoseria | dachy | auto

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy